Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/kajzertomasz/domains/gospodarczekociewie.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464 Konkurs: "Czyżykowo Dawniej i Dziś" Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kajzertomasz/domains/gospodarczekociewie.pl/public_html/libraries/expose/core/menu/basemenu.php on line 178
czwartek, czerwiec 01, 2023

Konkurs: "Czyżykowo Dawniej i Dziś"

Osiedle Czyżykowo w roku 2018 obchodzi 110-tą rocznicę włączenia wsi Czyżykowo do Tczewa. Z tej okazji członkowie dwóch tczewskich Stowarzyszeń wpadli na pomysł przeprowadzenia swego rodzaju akcji społecznej upamiętniającej historię oraz łączącą przeszłość osiedla z jego współczesnością.

Tomasz Kajzer ze Stowarzyszenia Gospodarcze Kociewie oraz Kazimierz Mokwa ze Stowarzyszenia „Górki” zapraszają w szczególności mieszkańców osiedla Czyżykowo do udziału w akcji społecznej polegającej na przeprowadzeniu konkursu fotograficznego pod nazwą „Czyżykowo dawniej i dziś”, w której do wygrania jest 10 zestawów wyprawek szkolnych oraz nagrody pocieszenia – zeszyty szkolne z małym zestawem długopisów za każdy przekazany zestaw fotografii.

Aby wziąć udział w akcji należy między 15 a 29 sierpnia 2018 roku dostarczyć organizatorom co najmniej jedną historyczną fotografię przedstawiającą wybraną część Czyżykowa oraz fotografię tego samego miejsca wykonaną współcześnie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i zgodą na wykorzystanie fotografii na potrzeby akcji. Fotografie można przekazywać bezpośrednio w Agencji Bankowej przy ul. Czyżykowskiej 34 bądź mailowo na adres Stowarzyszenia Gospodarcze Kociewie.

Przykładowe fotohrafie

Regulamin akcji znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia Gospodarcze Kociewie: Regulamin 

Z tak zebranych 10 zwycięskich zestawów fotografii zostanie wydrukowany kalendarz ścienny na 2019 rok, który zostanie przekazany mieszkańcom Czyżykowa dla upamiętnienia 110-tej rocznicy przyłączenia wsi Czyżykowo do miasta Tczewa. Nagroda pocieszenia składająca się 3 zeszytów w kratkę wraz z 3 długopisami przysługuje jednorazowo każdemu uczestnikowi dostarczającemu zestaw fotografii, a spośród wszystkich dostarczonych fotografii Komisja Konkursowa wybierze 10 zwycięskich zestawów fotografii, które 2 września 2018 roku zostaną nagrodzone wyprawkami szkolnymi składającymi się między innymi z plecaka szkolnego, zestawu 10 zeszytów w kratkę, zestawu długopisów, kalkulatora, pamięci USB i małego zestawu kreślarskiego.

Już za samo zgłoszenie się do konkursu i przyniesienie co najmniej jednej „starej” i jednej „nowej” fotografii tego samego miejsca przysługuje nagroda pocieszenia – 3 zeszyty szkolne z małym zestawem długopisów za każdy przekazany zestaw fotografii. Konkurs fotograficzny trwa od 15 do 29 sierpnia 2018 roku. Laureaci głównych dziesięciu nagród konkursu zostaną powiadomieni osobiście o wygranej do 31.08.2018 r. w oparciu o dane zgłoszeniowe.

Nagrody pocieszenia będą wydane uczestnikom po zakończeniu konkursu. Od 2 września 2018 roku - Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie będzie się kontaktować z uczestnikami w celu ustalenia odbioru nagród.

Do pobrania: Deklaracja Przystąpienia do Konkursu

czyykowo konkurs

 

Nagroda główna - wyprawka szkolna - do wygrania 10 szt. wyprawek

Nagroda główna