Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/kajzertomasz/domains/gospodarczekociewie.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464 Przedświąteczne dla dzieci Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kajzertomasz/domains/gospodarczekociewie.pl/public_html/libraries/expose/core/menu/basemenu.php on line 178
czwartek, czerwiec 01, 2023

Przedświąteczne dla dzieci

Choinka na Górkach

Na Osiedlu Witosa odbyło się coroczne strojenie jednej z choinek na placu zabaw, po którym uczestnicy wzięli udział w spotkaniu w salce parafii św. Franciszka z Asyżu w Tczewie. Na choince na Skwerze 750-lecia Miasta Tczewa przy ulicy Broniewskiego na Górkach dzieci powiesiły własnoręcznie przygotowane ozdoby świąteczne oraz długi kolorowy łańcuch, w którego powieszenie zaangażować musieli się dorośli.

Po wspólnej pamiątkowej fotografii grupa udała się do salki parafialnej, gdzie dzieci wspólnie śpiewały kolędy i mówiły wierszyki. O gościach nie zapomniał także Mikołaj, który rozdawał drobne upominki. Na zakończenie spotkania zebrani razem z księdzem proboszczem Janem Bukiem przeszli do tutejszego kościoła na modlitwę.

Spotkanie zorganizowane było dzięki uprzejmości Parafii św. Franciszka z Asyżu w Tczewie przez Stowarzyszenie Wspólnie Dzieciom oraz Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie.